Amazon Prime Day’de Samsung telefonları büyük indirimlerle satılıyor: S23 Ultra ve Z Fold 4 ön plana çıkıyor.

Amazon Prime Day’de Samsung Telefonlarında Harika Fırsatlar!

Av arayanlar, sevinsin! Amazon Prime Day tam gaz devam ediyor. Perakendeci birçok fırsatı piyasaya sürdü, bunlardan birçoğu Samsung telefonları üzerinde. Ayrıca, bu makale Samsung hayranları içindir – ayrıca En İyi Amazon Prime Day iPhone fırsatlarımızı kontrol edebilir veya genel resme En İyi Prime Day Telefon Fırsatlarımızı görebilirsiniz. Şimdi Samsung’a geri dönelim! Alışveriş çılgınlığının ilk gününden beri sahip olduğumuz Samsung fırsatları inanılmaz: özellikle Galaxy S23 Ultra ve Galaxy Z Fold 4 gibi daha pahalı telefonlar için.

Şimdiye kadar en iyi 3 Samsung Galaxy fırsatımız

Galaxy S23 Amazon Prime Day fırsatları

Güzel bir Galaxy S23 fırsatı mı arıyorsunuz? Şanslısınız, Prime Day, amiral gemisi üçlüsünde heyecan verici tekliflerle dolup taşıyor. Amazon ve Best Buy, bu konuda bize epik Samsung indirimleri sunmaktan büyük ölçüde sorumludur. Samsung da kendi takas fırsatları ve indirimleriyle partiye katıldı.

Mevcut olan Galaxy S23 fırsatlarına göz atın:

Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 Amazon Prime Day fırsatları

Z Fold 4 ve Z Flip 4, 2023’te alabileceğiniz en iyi katlanabilir telefonlardan bazılarıdır. Ve bunlardan birini daha kolay alabilmeniz için Amazon, özellikle daha pahalı katlanabilir canavar Galaxy Z Fold 4’ün fiyatını düşürdü. Bu 2’si-1 arada telefon-tablet çoklu görev canavarını, herhangi bir fırsatın standartlarına göre oldukça epik olan 700 dolar indirimle sahip olabilirsiniz.

Şu anda seçebileceğiniz tüm Z Fold 4 ve Z Flip 4 fırsatları:

Galaxy A serisi Amazon Prime Day fırsatları

Galaxy A serisi en popüler olanlardan biridir ve aynı zamanda en çok satan Samsung serisidir ve bunun iyi bir nedeni vardır. Bu telefonlar size çok daha az para karşılığında biraz daha üst düzey özellikler sunacak. Samsung Galaxy A54, Kore şirketinin en son orta seviye telefonudur ve almak isteyenler için şimdi daha uygun fiyattadır.

Galaxy S22 ve daha eski Galaxy amiral gemisi Amazon Prime Day fırsatları

Biraz daha eski ama hala yetenekli bir Galaxy amiral gemisi telefon almaktan ilgileniyor musunuz? İşte size Prime Day için en iyi fırsatlar.

Yorum yapın