Amazon’da Microsoft’un güçlü telefonu Surface Pro 9, daha düşük bir fiyatla satılıyor

Amazon, Microsoft’un mükemmel Surface Pro 9’u inanılmaz bir indirimle satıyor

Stoklar azalıyor, acele etmelisiniz

Eğer bir dizüstü bilgisayar gücüne sahip üst düzey bir tablet arıyorsanız, Amazon’un bu inanılmaz indiriminden faydalanmayı düşünebilirsiniz. Üstelik 269 dolarlık indirimle, fiyat etiketinin üzerinden düşük bir fiyata sahip olabilirsiniz. En iyi tarafı, Amazon bu inanılmaz indirimden yararlanmak için alışverişçilerin zorlanmasına neden olmuyor!

Normalde 1110 dolar ödemeniz gerekiyor

Normalde bu Windows 11 harikası için cebinizden ciddi bir miktar çıkarmanız gerekebilir. Neyse ki, şu anda durum böyle değil. Cihaz herhangi bir aksesuar olmadan satılıyor. Ancak, güçlü bir klavye ile birlikte bu harika cihaza sahip olmak isterseniz, yakın zamanda kapsadığımız harika Surface Pro 9 anlaşmasını düşünmenizi öneririz.

Amazon indirimi gerçekten de harika

Evet, bu güçlü cihaz için daha önce de harika fırsatlar gördük ve muhtemelen etkileyici indirimlerin tadını almaya devam edeceğiz. Ancak bu, mevcut Amazon teklifinin inanılmaz olmadığı anlamına gelmez. Tam tersine! Aslında, araştırmalarımıza göre, Amazon’da mevcut fiyatı, bu ürünün perakende satış fiyatının en düşük seviyesine yakın.

Multitasking kolay ve keyifli

Surface Pro 9, multitasking’in kolay, sorunsuz ve keyifli olabileceğini gösteriyor (ve bir servet harcamanız gerekmiyor.) Cihaz, simgevi olarak bilinen dahili kickstand ile birlikte geliyor. Intel Evo platformunda tasarlanmış olup, tüm faaliyetlerinizi kolaylaştırmak için 12. Nesil Intel Evo i5 işlemciye sahip. Gerçekten de, uyumlu aksesuarlarıyla birlikte bu tabletle beyninizi zorlayarak çoklu görev yapabilirsiniz.

Harika bir ekran ve hızlı veri paylaşımı

Yüksek kaliteli cihaz ayrıca 120Hz yenileme hızına sahip muhteşem bir 13 inç PixelSense ekranına sahip. Microsoft ayrıca dosya paylaşımını hızlandırmak için dört Thunderbolt portuyla donattı. Dahası, laptop-tablet canavarı, pil ömrü konusunda sizi hayal kırıklığına uğratmamalı. Henüz test etmedik, ancak bu güçlü cihazın tek bir şarjla 15.5 saate kadar dayanabileceği reklam ediliyor.

Windows 11 ile çalışan güçlü bir PC tablet

En son ama kesinlikle en önemlisi, Microsoft’un tablet formunda güçlü bir PC’ye sahip olmak Windows 11’de çalışır ve 2023’teki en iyi Windows tabletlerimizden biridir. Herkesin bu işletim sistemini sevmediğini biliyoruz, ancak sevenler kesinlikle bunu takdir edecektir. Şimdiye kadar söylenen her şeyi göz önünde bulundurarak, mevcut indirimli fiyatıyla bu cihazın peşinden gitmeye değer olduğunu düşünüyoruz.

Yorum yapın