NBA Süperstarı, iPhone yerine Pixel kullandığı için Twitter’da alay edilenlere nasıl karşılık verdi?

NBA Süperstarı Giannis Antetokounmpo, son iki yılda çeşitli Pixel reklamlarının yıldızı oldu.

Pixel Reklamlarının Yıldızı Giannis Antetokounmpo

Milwaukee Bucks’ın NBA süperstarı Giannis Antetokounmpo, son iki yılda çeşitli Pixel reklamlarının yıldızı oldu. Çoğu insan muhtemelen 6 fit 11 inç boyundaki Antetokounmpo’nun \”gerçek hayatta\” bir iPhone kullandığını ve Google’ın Pixel telefonlarını tanıtmak için ona ödediği büyük paraların, ilk olarak elinde bir Pixel olduğu için olduğunu düşündü. Ancak Benzinga tarafından aktarılanlara göre, \”Yunan Canavarı\” olarak bilinen basketbolcu, Google’ın kendisine bir kuruş bile ödemediği Pixel serisine hayrandı.

Pixel Kullanıcısı Antetokounmpo

Antetokounmpo, 2021-2022 All-Star Oyunu sırasında satın aldığı Pixel’i kullanıyordu ve All-Star Hafta Sonu etkinliklerini bir iPhone yerine Pixel ile yakalamak için Twitter’da (X olarak yeniden markalandı) alay edildi. NBA mizah hesabı olan NBA memes’in dün yayınladığı bir fotoğrafta Antetokounmpo’nun Pixel’ini All-Star Hafta Sonu’nda kullandığı görülüyordu ve Giannis, kendi bir gönderiyle nasıl son gülmeyi elde ettiğini açıkladı.

Giannis’in Son Güldüğü An

Yea of course I remember the night I got clowned for having a Google phone at the All Star Game because right after @GooglePixelFC called me and wanted me to be the face for the next 2 years https://t.co/kvmJVUiRWp

— Giannis Antetokounmpo (@Giannis_An34) August 2, 2023

\”Tabii ki All-Star Oyunu’nda bir Google telefonu olduğum için alay edildiğim geceyi hatırlıyorum çünkü hemen ardından @GooglePixelFC beni aradı ve beni bir sonraki 2 yıl boyunca yüzleri olmak istedi.\” Böylece Google, Pixel hayran kulübünün tavsiyesini aldı ve Giannis, en çok izlenen televizyon programı sırasında yayınlanan Google’ın Super Bowl reklamında bile yer aldığı için alay edenlere karşı gülerken bankaya gitti.

Giannis Antetokounmpo’nun MVP’si: En Değerli Pixel Kullanıcısı

Özetle, önümüzdeki yıl 45 milyon doların üzerinde kazanacak olan Antetokounmpo, dünyadaki herhangi bir telefona sahip olabilir. Aslında, dünyadaki her telefonu satın alacak kadar parası olabilir. Ancak yüksek profilli bir All-Star Hafta Sonu’nda Pixel kullanıcısı olmayı tercih ederek ve bu seçimi sergileyerek, Giannis MVP’si olarak statüsünü onayladı: En Değerli Pixel Kullanıcısı.

Yorum yapın