Amazon’da Samsung Galaxy S7 FE Klavyeli Modeli Daha Uygun Fiyatla Sunuluyor

Hardcore Samsung hayranıysanız, koleksiyonunuza eklemek için yeni bir tablet ararken başka bir şey için yerleşmeyeceğinizden eminim. Elbette, süper heyecan verici (ve aynı zamanda inanılmaz pahalı) Galaxy Tab S9 Ultra‘yı alabilirsiniz. Ya da klavye kılıfı da dahil olmak üzere daha orta seviye bir şeyi tercih edebilirsiniz, örneğin Galaxy Tab S7 FE. Bu arada, Amazon şimdi bunu %23 daha az bir fiyata satıyor! Bu özel tablete yönelik daha cömert teklifler arayarak ödevimizi yaptık ve ayrıca en iyi Samsung tabletler listemizin de bir parçası. Ancak, geçtiğimiz birkaç ay boyunca perakendecide klavye kılıfı dahil 256GB yapılandırma için daha iyi bir fiyat bulamadık. İndirimin sadece Mystic Black renkteki ürüne uygulandığını unutmayın.

Tenting bir fiyat etiketiyle $195 indirimle, Android tablet

makul bir fiyata ulaşıyor. Amazon, bu fırsat için bir tarih belirlemediği için, stoklar tükendiğinde muhtemelen sona ereceğini düşünüyoruz. Ayrıca, diğer renk ve depolama seçeneklerinin aynı indirim yüzdesiyle gelmediğini belirtmek istiyoruz.

Bir orta sınıf için, cihaz güçlü bir şekilde donatılmıştır.

2560 x 1600 çözünürlüğe sahip 12,4 inçlik bir ekrana sahip bir cihaz alırsınız. Tabii ki, ekran şirketin S Pen’ini destekler. Cihaz ayrıca Qualcomm Snapdragon 778 işlemci üzerinde çalışır. Ayrıca, bu özel varyant 8GB RAM ve 256GB depolama alanıyla birlikte gelir.

Android tablet muhtemelen bazı talepkar başlıkları çalıştırmakta zorlanacak, ancak büyük ölçüde yüksek beklentilere sahip olmayan uygulamaları ve oyunları sorunsuz bir şekilde halledebilecektir. Ek olarak, Samsung cihazı büyük bir 10.090mAh batarya ile donattı. Şirkete göre, tek bir şarjla yaklaşık 13 saatlik kullanım süresi elde edebilirsiniz.

Galaxy S7 FE bu fiyata uyumlu klavye ile birlikte gelir (tabii ki). Bu yüzden klavye kılıfı dahil iyi yapılmış bir tablet arıyorsanız, bu fırsatı kontrol etmek isteyebilirsiniz.

Yorum yapın