Xiaomi, Redmi K60 Ultra’yı 14 Ağustos’ta tanıtacak!

Muhteşem Xiaomi Redmi K60 Extreme Edition Tanıtılacak

Yaklaşık birkaç gün sonra, 14 Ağustos’ta Xiaomi, yeni Xiaomi MIX Fold 3’ünü duyuracak, ancak şirketin elinde daha fazlası var. Şimdi doğrulandı ki, Redmi K60 Extreme Edition’ı da göreceğiz ve bu telefon, baştan sona üst düzey özelliklere sahip olacak. (MyFixGuide’a göre)

Redmi K60 Extreme Edition, Xiaomi’nin En Yeni Nesil İşlemcisine Sahip Olacak

Xiaomi, Redmi K60 Extreme Edition’ın Dimensity 9200 Plus işlemciye sahip olacağını Weibo’da (Çin’in en büyük sosyal medya sitelerinden biri) duyurdu. Bu, Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 2 ile eşdeğer bir işlemcidir. Başka bir deyişle, yeni üst düzey Xiaomi Redmi telefonu, Galaxy S23 gibi telefonlarla aynı seviyede olacak.

İnanılmaz Bellek Kapasitesi ve Depolama Alanı

Şirket ayrıca, en son amiral gemisi Redmi modelinin 24 GB’a kadar RAM ile geleceğini paylaştı! Bir telefonda bu kadar fazla belleğe neden ihtiyaç duyarsınız? Kim bilir, ama en azından heyecan verici bir aşırılık olduğunu söyleyebiliriz. Depolama alanı olarak ise maksimum 1 TB veya 1000 GB olacak. Yakın zamanda bazı başlıkları süsleyen başka bir telefonda bu kadar etkileyici RAM miktarına sahip olan tek telefon, OnePlus Ace 2 Pro’dur.

Yüksek Çözünürlüklü Ekran ve Şık Tasarım

Xiaomi, telefonun geri kalanında yüksek çözünürlüklü bir ekran ve 144Hz ekran yenileme hızı göreceğimizi ima etti. Tasarım da bu noktada açığa çıktı, çünkü Redmi K60 Extreme Edition’ın bazı resmi görüntüleri paylaşıldı. İşte bir göz atın:

Muhteşem Xiaomi Redmi K60 Extreme Edition’ın Küresel Pazardaki Şansı

Xiaomi MIX Fold 3’ün aksine, bu harika özelliklere sahip Xiaomi amiral gemisinin küresel pazarda iyi bir şansı var. Ancak, bellek ve depolama alanıyla dikkat çeken etkileyici versiyonun küresel olarak mevcut olup olmayacağı kesin değil. Redmi serisi, Avrupa gibi bölgelerde genellikle “uygun fiyatlı premium kalite” olarak bilinir, bu nedenle Xiaomi’nin en pahalı modelini orada piyasaya sürmeme olasılığı vardır.

Yorum yapın