ChatGPT uygulaması gelecek hafta Android’e geliyor; şimdi ön kayıt yaparak otomatik olarak yüklenmesini sağlayın.

OpenAI’nin ChatGPT’si Bu Hafta Android Kullanıcıları İçin de Kullanılabilir Olacak

OpenAI’nin Mobil Uygulamasından ChatGPT Kullanmak İçin Android Kullanıcılarının Sırası Geliyor

Şu anda sadece iOS kullanıcıları, OpenAI’nin kendi mobil uygulaması üzerinden konuşma tabanlı yapay zeka chatbotu ChatGPT’yi kullanabiliyor. Ancak önümüzdeki hafta, istemeleri durumunda Android kullanıcıları da uygulamayı yükleyebilecekler ve yapay zeka platformlarından farklı olarak, biz hayal görmüyoruz. Bu bağlantıya tıklayarak, ücretsiz ChatGPT uygulamasının Google Play Store listesine yönlendirileceksiniz. Mavi düğmeye tıklamak, uygulamayı Android cihazınıza ön kayıt yapmanıza olanak sağlayacak. Play Store’a göre, ön kayıt yapmanın avantajı, uygulama kullanıma sunulduğunda otomatik olarak telefonunuza yüklenmesidir.

Play Store Listesi ChatGPT Uygulamasının Avantajlarını Sıralıyor

Play Store listesinde şöyle deniyor: “Bu resmi uygulama ücretsizdir, geçmişinizi cihazlar arasında senkronize eder ve OpenAI’nin en yeni model geliştirmelerini size sunar. Cebinizde ChatGPT ile şunları bulacaksınız:

· Anında cevaplar.
· Kişiselleştirilmiş tavsiyeler.
· Yaratıcı ilham.
· Profesyonel giriş.
· Öğrenme fırsatları.

ChatGPT Uygulaması, İlk Haftasında 500.000 iOS Kullanıcısı Tarafından İndirildi

TechCrunch tarafından yapılan bir habere göre, ChatGPT uygulaması App Store’dan kullanılabilir hale geldiği ilk haftada 500.000’den fazla iOS kullanıcısı tarafından indirildi. Android uygulaması kullanıcının geçmişini cihazlar arasında senkronize ediyorsa, evde bir platformu kullanıyorsanız ve işte diğerini kullanıyorsanız, ChatGPT geçmişiniz her iki yerden de erişilebilir olacaktır.

ChatGPT Uygulaması, Android Cihazlar İçin Google Play Store’da Ön Kayıta Açıldı

Android Kullanıcıları Artık ChatGPT’yi Mobil Uygulama Olarak Kullanabilir

Ayrıca, belirtmek gerekir ki Android kullanıcıları, bu hafta içinde OpenAI uygulamasına sahip olamayacak olsalar da, Bing uygulaması aracılığıyla veya cihazlarında mobil tarayıcıya giderek ChatGPT’yi kullanabildiler. Ancak mobil uygulama kullanım kolaylığını tercih ediyorsanız, Android telefonunuzun Play Store’unu açmalı ve ChatGPT’yi aramalısınız. Gömülü resimden görebileceğiniz gibi, uygulamayı ön kaydetme fırsatı sunulacak ve bunu yapmanız gereken bir şeydir.

Android Kullanıcıları, ChatGPT’nin Android Sürümünü Otomatik Olarak Alacak

OpenAI’nin ChatGPT’nin Android sürümünü ne zaman yayınlamaya başlayacağımızı kesin bir tarih veremiyoruz, ancak önümüzdeki hafta Android telefonunuz veya tabletinizde ön kaydetmeyi kabul ettiyseniz, otomatik olarak cihazınıza yüklenecektir.

Sonuçtan Sonra 5 Benzersiz SSS

1. ChatGPT uygulamasını iOS kullanıcılarından önce Android kullanıcıları neden kullanamıyordu?
Konuşma tabanlı yapay zeka chatbotu ChatGPT, başlangıçta sadece iOS kullanıcıları için kullanılabilir hale getirilmişti. Ancak şimdi, Android kullanıcıları da uygulama üzerinden ChatGPT’yi kullanabilecek.
2. ChatGPT uygulamasını Android kullanıcıları nereden indirebilir?
Android kullanıcıları, Google Play Store’a girerek ChatGPT uygulamasını arayabilir ve ön kayıt yapabilirler. Uygulama kullanıma sunulduğunda otomatik olarak yüklenecektir.
3. ChatGPT uygulaması ne gibi avantajlar sunuyor?
ChatGPT uygulaması, anında cevaplar, kişiselleştirilmiş tavsiyeler, yaratıcı ilham, profesyonel giriş ve öğrenme fırsatları gibi birçok avantaj sunmaktadır.
4. ChatGPT uygulamasının iOS sürümü ne kadar popüler oldu?
ChatGPT uygulamasının App Store’dan kullanılabilir hale geldiği ilk haftada 500.000’den fazla iOS kullanıcısı tarafından indirildi.
5. ChatGPT’nin Android sürümü ne zaman kullanılabilir olacak?
OpenAI, ChatGPT’nin Android sürümünün ne zaman kullanılabilir olacağı konusunda kesin bir tarih vermedi, ancak önümüzdeki hafta otomatik olarak cihazlara yükleneceği belirtiliyor.

Yorum yapın