Samsung’un eğlenceli Galaxy Buds Live, Prime Day 2023’te kaçırılmaması gereken en iyi gürültü engelleme özelliğine sahip telefon hırsızlığıdır.

Samsung Galaxy Buds Live İndirimde

2020 yılında piyasaya sürülen ve alışılmışın dışında bir tasarıma sahip olan Samsung Galaxy Buds Live, genç Galaxy Buds Pro’nun durdurulmasına rağmen hala mevcut.

En İyi Kablosuz Kulaklık Seçenekleri

2023 yılında satın alabileceğiniz en iyi kablosuz kulaklıklar değiller (veya Apple’ın öncü AirPods’larına en iyi alternatif), ancak bu ürünler dört farklı renk seçeneğiyle 149.99 dolarlık fiyatından %57 indirimle oldukça cazip hale geliyor.

Şık Tasarım ve Uygun Fiyat

Düz siyah veya beyaz renk seçeneği veya daha çarpıcı bronz veya kırmızı renk seçeneği arasından seçim yapmanız durumunda, Amazon Prime üyeliği ile bugün ve yarın 85 dolar tasarruf edebilirsiniz. Bu harika Prime Day 2023 fırsatıyla Galaxy Buds Live, daha önce hiç olmadığı kadar uygun fiyatlı hale geliyor ve kablosuz ses endüstrisinin önde gelen tüm gürültü engelleme seçeneklerinden daha ucuz oluyor.

İdeal Prime Day Kulaklık Fırsatı

Eğer en sevdiğiniz şarkıları dinlerken etrafınızdaki her şeyden tamamen izole olabilmeniz ve harcamalarınızı minimumda tutmanız önemliyse, bu şu anda ideal Prime Day kulaklık teklifidir ve tetiği çekmeden önce bir saniye bile kaybetmemelisiniz.

Mükemmel Özellikler ve Uygun Fiyat

Galaxy Buds Live, olağanüstü batarya ömrüne, premium AKG sesine ve üstün gürültü engelleme özelliklerine sahiptir. Ayrıca IPX2 suya dayanıklılık ve Android ile iOS için yerleşik destek sunar. Eğer görünüşleri bu kadar garip olmasaydı, muhtemelen bugünün en iyi bütçe kablosuz kulaklıkları olurlardı. Yine de, bu olağanüstü fırsatı göz ardı etmek kolay değil, değil mi? Daha fazla indirim için şunları kontrol edin:

Sonuçtan Sonra 5 Benzersiz SSS

Yorum yapın