Samsung’un yeni katlanabilir telefonları, tabletleri ve saatleri için Eğitim indirimi ve takasla büyük tasarruf yapın.

Zeki Cihazlar için Samsung Eğitim Programı İle Büyük Tasarruf Sağlayın

Öğrenci olmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz, özellikle de düz notlu bir öğrenci olmak istiyorsanız. Arkadaşlarınızla parti yapmak veya PlayStation veya Xbox’ta Call Of Duty oynamak yerine sinir bozucu sınavlar için sinir bozucu şeyler çalışmak için zaman harcarsınız. Ancak öğrenci olmanın avantajları da vardır. Örneğin, Samsung’un Eğitim Programı’na katılabilir ve çeşitli cihazlarda güzel indirimlerden faydalanabilirsiniz. Samsung’un Eğitim Programı hakkında konuşurken, öğrenci olmanın ve Eğitim indiriminden faydalanmanın en iyi zamanı şu anda. 10 Ağustos’a kadar, Eğitim indiriminizi kullanarak ve uygun bir cihazı takas ederek bir Galaxy Z Flip 5’i ücretsiz veya bir Z Fold 5’i sadece 479 $’a alabilirsiniz. Bu, 1000 $’dan fazla tasarruf demektir ve bu tamamen delice! Hayır, şaka yapmıyoruz. Aslında oldukça ciddiyiz, o zaman böyle büyük bir tasarruf nasıl yapabileceğinizi görelim, değil mi?

Galaxy Z Flip 5’i Ücretsiz Alın veya Sadece 479 $’a Z Fold 5’i Alın

Diyelim ki Samsung’un yeni kabuklu yıldızı Galaxy Z Flip 5’i almak istiyorsunuz ve fiyatı 999.99 $. Eğer bir öğrenci veya bir öğretmenseniz – çünkü öğretmenler de Samsung’un Eğitim indiriminden faydalanabilir – bir Z Flip 4 veya bir iPhone 14 Pro Max’e sahipseniz, eski telefonunuzu takas edebilirsiniz ve bunun sonucunda 900 $ tutarında anında takas kredisine sahip olursunuz. 900 $, Galaxy Z Flip 5 için alabileceğiniz maksimum takas kredi miktarıdır.

Yani, bu noktada Galaxy Z Flip 5 size sadece 99.99 $’a mal olacak. Şimdi, nakit olarak dönüştürülen %10’luk Eğitim indiriminizi ekleyin, bu da 99.99 $’a denk gelir ve Galaxy Z Flip 5 birden bire 0 $’a düşer, yani yeni çıkan bir üst düzey akıllı telefonu ücretsiz olarak elde etmiş olursunuz. Oh, ve daha da iyisi. Bu makaledeki bir indirim düğmesine tıklayarak Samsung’un yeni katlanabilirlerinden birini satın alırsanız, ayrıca 50 $ rezervasyon kredisi de alırsınız, bu da yeni Galaxy’niz için bir kılıf veya başka bir aksesuar satın almak için kullanabileceğiniz anlamına gelir. Yani, sadece ücretsiz bir telefon almıyorsunuz, aynı zamanda yeni Galaxy’niz için 50 $’a kadar bir kılıf veya diğer aksesuar da alıyorsunuz.

Galaxy Fold 5 için de Benzer Bir Durum Söz Konusu

Galaxy Fold 5 için Eğitim indiriminiz burada 270 $ olacak. Şimdi, bir Z Flip 4 veya bir iPhone 14 Pro Max’i takas edin ve Galaxy Fold 5 için alabileceğiniz maksimum takas kredi miktarı olan 1000 $’ı alın. Ve o 50 $ rezervasyon bonusunu eklediğinizde, Galaxy Fold 5’in fiyatı sadece 479 $’a düşer.

Galaxy Tab S9 ve Galaxy Watch 6 İçin de Büyük Tasarruf

Tahmin edin ne oldu? Samsung’un yeni Galaxy Tab S9 ve Galaxy Watch 6 serilerinde de büyük tasarruflar yapabilirsiniz. Galaxy Watch 6 için Eğitim indiriminiz 45 $, Galaxy Watch 6 Classic için ise 60 $ olacak. Yeni Galaxy Watch 6 için uygun bir akıllı saat takas ederseniz anında 250 $’a kadar takas kredisi alabilirsiniz. Yani, 50 $ rezervasyon bonusu dahil tüm tasarrufları eklediğinizde, Galaxy Watch 6’yı ücretsiz veya Galaxy Watch 6 Classic’i sadece 40 $’a alabilirsiniz.

Galaxy Tab S9 Serisi İçin de Büyük Tasarruf Fırsatı

Samsung’un yeni tabletleri için Eğitim indiriminiz %15 olacak ve anında 650 $’a kadar takas kredisi alabilirsiniz. Bu, Galaxy Tab S9’u ücretsiz, Galaxy Tab S9+’ı sadece 149,99 $ ve Galaxy Tab S9 Ultra’yı sadece 319.99 $ fiyatla almanızı sağlar.

Samsung’un En Son Katlanabilirlerinden, Akıllı Saatlerinden ve Tabletlerinden Ne Kadar Tasarruf Edebileceğinizi Öğrenin

Eğitim indiriminizi kullanarak ve eski telefonunuzu, akıllı saatinizi veya tabletinizi takas ederek Samsung’un en son katlanabilirlerinden, akıllı saatlerinden ve tabletlerinden ne kadar tasarruf edebileceğinizi artık biliyorsunuz. Bu fırsattan yararlanmamak için ağlamaklı olmak olurdu. Bu yüzden bu makaledeki bir indirim düğmesine tıklayın ve yeni Galaxy cihazınızı bugün ön sipariş verin!

Yorum yapın