Ultra-uygun fiyatlı Apple Watch SE (2. Nesil) LTE ile rekor indirimde!

Apple Watch SE 2, Sağlık Takibi ve Daha Fazlasıyla Artık Çok Uygun Fiyata Satın Alınabilir

Yeni telefonlarını agresif fiyatlandırma politikasıyla geniş kitlelere ulaştırmakta pek başarılı olmayan Apple, akıllı saat pazarında oldukça cömert bir tutum sergiliyor. 2022 yılında piyasaya sürülen birçok üstün özellik ve kabiliyete sahip akıllı saatleri 249 dolardan başlayan fiyatlarla satıyor.

Ancak…

Eğer bileğiniz küçükse, Midnight renkli M/L spor bandıyla birlikte ikinci nesil Apple Watch SE’nin 40mm’lik versiyonunun bileğinizde nasıl duracağına razı olmanız gerekiyor. Bu biraz tuhaf bir kombinasyon, farkındayız; ancak, satın alacağınız cihaz, hücresel özellikleri olan bir model ve fiyatı 299 dolardan 80 dolarlık bir indirimle 219 dolara düşürülmüş.

Bu sıcak yeni Amazon teklifi açıkça uzun sürmeyecek ve ne yazık ki, derinlemesine indirimli giyilebilir teknolojinin boya işlemesine karar veremeyeceksiniz. Dahili 4G LTE desteği olan en ucuz Apple Watch SE 2 modelini satın almak istiyorsanız, tüm siyah renkli bir şema ile yetinmek zorunda kalacaksınız ve acele etmelisiniz.

Sağlık Takibi ve Daha Fazlası

Apple Watch SE 2, Apple Watch Series 8 ve hatta Apple Watch Ultra ile aynı son derece gelişmiş S8 işlemcisi tarafından destekleniyor. Cihazda hayat kurtaran elektrokardiyogram (ECG) teknolojisi veya kan oksijen sensörü olmayabilir, ancak sağlık takibi araçları göz ardı edilemeyecek kadar güçlü.

  • Üçüncü nesil optik kalp sensörü
  • Düşme algılama
  • Kaza algılama
  • Uyku takibi
  • Acil SOS
  • Düzensiz ritim bildirimleri

Apple Watch SE 2, her anınızda sağlığınızı takip etmenize yardımcı olacak birçok araç ve özellik sunuyor.

Yüksek Kaliteli Özellikler ve Düşük Fiyat

Apple Watch SE 2, yüksek kaliteli Retina LTPO OLED ekranı ve suya dayanıklı tasarımıyla birlikte, şimdiye kadarki en düşük fiyata sahip olabileceğiniz bir cihaz.

Farklı Renk Seçenekleri Yok

Amazon’daki bu indirimli teklif bir süre daha devam etmeyecek ve ne yazık ki, Apple Watch SE 2’nin 40mm’lik alüminyum kasasının boyasını seçme fırsatınız yok.

Şarj Süresi

Apple Watch SE 2, sık sık şarj edilmesi gereken bir cihaz.

İndirimli Fiyatı

Bu cihaz, sahip olduğu özellikler ve kabiliyetler göz önüne alındığında, son derece uygun bir fiyata sahip.

Yorum yapın