Yeni iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Ultra CAD renderları, kamera farklılıklarını ve tasarımı gösteriyor. (Translation: CAD renders of the new iPhone 15 Pro and iPhone 15 Ultra show camera differences and design)

iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Ultra CAD Renderları Yeni Kamera Farklarını ve Tasarımı Ortaya Çıkarıyor

Son birkaç aydır iPhone 15’in tasarımı sıcak bir konu oldu ve Apple\’ın gelecek telefon serisini sürekli şekillendirdi. Daha spesifik olarak, yüksek kaliteli modeller olan iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Ultra en çok ilgi görenlerdir.

CAD Dosyaları İle Yeni Renderlar Ortaya Çıktı

Yeni CAD dosyaları ortaya çıktı ve güvenilir bir kaynak sayesinde 9to5Mac ekibi, iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Ultra’yı yeni renderlarla bir kez daha gözlemleme şansı buldu. Ancak, 9to5Mac tarafından paylaşılan son CAD renderlarının aksine, bu renderlar biraz farklı bir görüntü çiziyorlar.

Tasarımdaki Değişiklikler

\"CAD

iPhone 15 Pro’nun CAD tabanlı renderı 9to5Mac tarafından paylaşıldı.

Solit düğmeler artık yerini normal düğmelere bıraktı. Sessiz mod düğmesini değiştirecek olan düğmenin de artık normal bir düğme olduğu ancak hala sesinizi kapatmanın ötesinde daha fazla işlevselliğe sahip olabileceği düşünülüyor. Apple Watch Ultra’daki Action Button gibi, iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Ultra’daki yeni sessiz düğmesi için de birden fazla kullanım senaryosu oluşturabileceksiniz.

Yorum yapın