Mina’ya Ne Oldu? Veda Mektubu 22. Bölüm 2. Fragmanı İle Heyecan Dorukta! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Veda Mektubu 22. Bölüm Fragmanı – 2 yayınlandı! Mina’ya ne oldu?

Mina, duyduğu gerçekler karşısında şaşkına dönmüştür. Beste’nin Ziya’nın kızı olmasını kaldıramaz. Öte yandan Alanur’un galerisine bir saldırı düzenlenir. Beste ve Mahmut ise evlilik hazırlıklarını yapar. Düğün günü Mehmet, Mina’yı odasında baygın şekilde bulur. Mina’ya ne oldu?

Veda Mektubu yeni bölümüyle Pazartesi 20.00’de Kanal D’de!

Alanur ve Ziya’nın Aşkı Geçmişte Kalmıştı, Ta Ki…

Modern ve güçlü bir iş kadını olan Alanur ile geleneklerine sıkıca bağlı, Antakyalı bir iş adamı olan Ziya geçmişte çok büyük bir aşk yaşamıştır. Bu aşka karşı olan aileleri yüzünden, istemeden ayrılmış ve başka hayatlar kurmuşlardır.

Mehmet ve Aslı, İki Aşık Kalpleriyle Yollarını Kesiştirir

Annesi Seher’in göz bebeği Mehmet; Ziya’nın ileride işlerini bırakmayı planladığı, büyük oğludur. Dans tutkunu, hayat dolu Aslı; Alanur’un Fransız lisesi son sınıfta okuyan, geleceğinin her hamlesini özenle tasarladığı 19 yaşındaki küçük kızıdır. Alanur ve Ziya’nın yolları, yıllar sonra Aslı ile Mehmet’in aşkıyla bir kez daha kesişir.

Veda Mektubu YouTube Kanalına Abone Olun!

Kanal D YouTube kanalına abone olun ve Veda Mektubu’nun yeni bölümlerini kaçırmayın!

Veda Mektubu Oynatma Listeleri

  • Veda Mektubu Özel Klipler
  • Aslı & Mehmet Sahneleri | Veda Mektubu
  • Mehmet Sahneleri | Veda Mektubu
  • Aslı Sahneleri | Veda Mektubu
  • Alanur Sahneleri | Veda Mektubu

Sıkça Sorulan Sorular

1. Veda Mektubu’nun yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Veda Mektubu’nun yeni bölümü Pazartesi günleri saat 20.00’de Kanal D’de yayınlanmaktadır.

2. Mina’ya ne oldu? Fragmanda bir ipucu var mı?

Fragmanda Mina’nın odasında baygın şekilde bulunduğu görülüyor. Ancak ne olduğu hakkında kesin bir bilgi verilmemektedir. İzleyiciler yeni bölümde Mina’nın durumuyla ilgili daha fazla detay öğrenebilecekler.

3. Alanur ve Ziya’nın aşkı neden sona ermişti?

Alanur ve Ziya’nın aşkı, ailelerinin karşı çıkması nedeniyle sona ermiştir. Her iki taraf da istemeden ayrılmış ve farklı hayatlar kurmuşlardır. Ancak yıllar sonra Aslı ile Mehmet’in aşkıyla tekrar bir araya gelirler.

4. Veda Mektubu’nun diğer oynatma listeleri nelerdir?

Veda Mektubu’nun diğer oynatma listeleri şunlardır: Veda Mektubu Özel Klipler, Aslı & Mehmet Sahneleri, Mehmet Sahneleri, Aslı Sahneleri ve Alanur Sahneleri.

Mina'ya Ne Oldu? Veda Mektubu 22. Bölüm 2. Fragmanı İle Heyecan Dorukta! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1


İşte Veda Mektubu 22. Bölüm 2. Fragman | Mina’ya ne oldu? Fragmanı:

Mina'ya Ne Oldu? Veda Mektubu 22. Bölüm 2. Fragmanı İle Heyecan Dorukta! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Veda Mektubu 22. Bölüm 2. Fragman | Mina’ya ne oldu?

kanal d,Veda Mektubu,veda mektubu,veda mektubu dizisi,kanal d veda mektubu,Veda Mektubu tanıtım,veda maktubu ön izleme,veda mektubu fragman,veda mektubu kanal d,vedamektubu,Mehmet ve Aslı,veda mektubu aslı,veda mektubu full izle,Nurgül Yeşilçay,Bennu Yıldırımlar,Selim Bayraktar,Rabia Soytürk,Emre Kıvılcım,veda mektubu yeni bölüm,veda mektubu full bölüm,veda mektubu izle,asmeh,veda mektubu 22. bölüm,veda mektubu 22. bölüm 2. fragmanı,alaziy

Veda Mektubu 22. Bölüm 2. Fragman | Mina’ya ne oldu? içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın