Bridge Curse 2: The Extrication İçin İlk Fragman Paylaşıldı!

SOFTSTAR Entertainment, Korku Oyunu The Bridge Curse 2: The Extrication‘ın İlk Fragmanını Yayınladı

SOFTSTAR Entertainment, yakında çıkacak olan korku oyunu The Bridge Curse 2: The Extrication‘ın ilk fragmanını yayınladı. Fragmanda oyunun kısa bir oynanış videosu gösteriliyor. Oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmasa da, oyunun PC (Steam) platformuna geleceği doğrulandı.

İlgili Video

The Bridge Curse 2: The Extrication, Gerilim Filmi The Bridge Curse 2: Ritual‘a Dayanıyor

The Bridge Curse 2: The Extrication, modern birinci şahıs, çok bakış açılı bir gizem ve korku oyunudur. Hikaye, ünlü on korku efsanesiyle tanınan Wen Hua Üniversitesi’nde geçmektedir. Birçok hayalet hikayesi olan Da Ren Binası, “Korku Karnavalı” adlı ortak bir tanışma etkinliği düzenlemek üzeredir. Film topluluğu öğrencileri, yıllar önce kampüste meydana gelen gizemli ölümlere dayanan doğaüstü bir korku filmi çekmeyi planlamaktadır, ancak gece çekimleri sırasında tuhaf olaylar meydana gelir. Aynı zamanda, gizemli bir mektup alan bir gazeteci, geçmişteki gizemli kaybolmaları araştırmak için kampüse gelir. İpuçlarını bir araya getirmeye başladıkça, gölgelerin ardında gizlenmiş büyük bir komplo ortaya çıkar. Lanetli binadan çıkıp kurtulma ve kaçma yolunu ararken, korkunç gerçeği giderek ortaya çıkarırlar.

SOFTSTAR Entertainment, Korku Oyunu The Bridge Curse 2: The Extrication‘ın İlk Fragmanını Yayınladı

Korku Oyunu The Bridge Curse 2: The Extrication Hakkında

SOFTSTAR Entertainment, beklenen korku oyunu The Bridge Curse 2: The Extrication‘ın ilk fragmanını yayınladı. Oyun, oynanış videosuyla birlikte tanıtıldı. Çıkış tarihi henüz duyurulmasa da, oyunun PC (Steam) platformunda yayınlanacağı kesinleşti.

İlgili Video

The Bridge Curse 2: The Extrication Oyunu Hakkında

The Bridge Curse 2: The Extrication, çağdaş birinci şahıs, çok bakış açılı gizem ve korku oyunudur. Oyun, gerilim filmi The Bridge Curse 2: Ritual‘a dayanmaktadır. Hikaye, ünü on kampüs korku efsanesiyle bilinen Wen Hua Üniversitesi’nde geçmektedir. Hayalet hikayeleriyle ünlenen Da Ren Binası, “Korku Karnavalı” adlı ortak bir tanışma etkinliği düzenlemeye hazırlanmaktadır. Film topluluğu öğrencileri, yıllar önce kampüste meydana gelen gizemli ölümlere dayanan doğaüstü bir korku filmi çekmeye karar verir. Ancak gece çekimleri sırasında tuhaf olaylar yaşanmaya başlar. Aynı zamanda, gizemli bir mektup alan bir gazeteci, geçmişteki gizemli kaybolmaları araştırmak için kampüse gelir. İpuçlarını bir araya getirdikçe, gölgelerin ardında gizlenmiş devasa bir komplo ortaya çıkar. Lanetli binadan kaçma ve korkunç gerçeği ortaya çıkarma çabalarıyla birlikte, korkutucu gerçekleri açığa çıkarmaya başlarlar.

SOFTSTAR Entertainment, Korku Oyunu The Bridge Curse 2: The Extrication‘ın İlk Fragmanını Yayınladı

Korku Oyunu The Bridge Curse 2: The Extrication İçin İlk Fragman Yayınlandı

SOFTSTAR Entertainment, yakında çıkacak olan korku oyunu The Bridge Curse 2: The Extrication‘ın ilk fragmanını yayınladı. Fragman, oyunun içinden kısa bir görüntüyü gösteriyor. Oyunun çıkış tarihi henüz belirtilmedi, ancak oyunun PC (Steam) platformunda yayınlanacağı açıklandı.

İlgili Video

The Bridge Curse 2: The Extrication Oyunu Hakkında

The Bridge Curse 2: The Extrication, modern birinci şahıs bakış açılı, çoklu perspektifli bir gizem korku oyunudur ve gerilim filmi The Bridge Curse 2: Ritual‘a dayanmaktadır. Hikaye, ünü on kampüs korku efsanesiyle bilinen Wen Hua Üniversitesi’nde geçmektedir. Hayalet hikayeleriyle ünlü olan Da Ren Binası, “Korku Karnavalı” adlı ortak bir tanışma etkinliği düzenlemek üzeredir. Film topluluğu öğrencileri, kampüste yıllar önce meydana gelen gizemli ölümlere dayanan doğaüstü bir korku filmi çekmeyi planlamaktadır. Ancak gece çekimleri sırasında tuhaf olaylar yaşanmaya başlar. Aynı zamanda, gizemli bir mektup alan bir gazeteci, geçmişteki gizemli kaybolmaları araştırmak için kampüse gelir. İpuçlarını bir araya getirdikçe, gölgelerin ardında gizlenmiş büyük bir komplo ortaya çıkar. Lanetli binadan kaçma ve korkunç gerçeği ortaya çıkarma çabalarıyla birlikte, dehşet verici gerçekleri ortaya çıkarmaya başlarlar.

SOFTSTAR Entertainment, Korku Oyunu The Bridge Curse 2: The Extrication‘ın İlk Fragmanını Yayınladı

The Bridge Curse 2: The Extrication Oyunu İçin İlk Fragman Yayımlandı

SOFTSTAR Entertainment, beklenen korku oyunu The Bridge Curse 2: The Extrication‘ın ilk fragmanını yayınladı. Fragmanda oyunun kısa bir oynanış videosu gösteriliyor. Oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmasa da, oyunun PC (Steam) platformunda yayınlanacağı belirtildi.

İlgili Video

The Bridge Curse 2: The Extrication Oyunu Hakkında

The Bridge Curse 2: The Extrication, modern birinci şahıs bakış açılı, çoklu perspektifli bir gizem ve korku oyunudur ve gerilim filmi The Bridge Curse 2: Ritual‘a dayanmaktadır. Hikaye, ünü on kampüs korku efsanesiyle bilinen Wen Hua Üniversitesi’nde geçmektedir. Hayalet hikayeleriyle ünlü olan Da Ren Binası, “Korku Karnavalı” adlı ortak bir tanışma etkinliği düzenlemek üzeredir. Film topluluğu öğrencileri, kampüste yıllar önce meydana gelen gizemli ölümlere dayanan doğaüstü bir korku filmi çekmeye karar verir. Ancak gece çekimleri sırasında tuhaf olaylar yaşanmaya başlar. Aynı zamanda, gizemli bir mektup alan bir gazeteci, geçmişteki gizemli kaybolmaları araştırmak için kampüse gelir. İpuçlarını bir araya getirdikçe, gölgelerin ardında gizlenmiş büyük bir komplo ortaya çıkar. Lanetli binadan kaçma ve korkunç gerçeği ortaya çıkarma çabalarıyla birlikte, ürkütücü gerçekleri ortaya çıkarmaya başlarlar.

SOFTSTAR Entertainment, Korku Oyunu The Bridge Curse 2: The Extrication‘ın İlk Fragmanını Yayınladı

The Bridge Curse 2: The Extrication Oyununun İlk Fragmanı Yayınlandı

SOFTSTAR Entertainment, yakında çıkacak olan korku oyunu The Bridge Curse 2: The Extrication‘ın ilk fragmanını yayınladı. Fragman, oyunun içinden kısa bir oynanış videosu sunuyor. Oyunun çıkış tarihi henüz duyurulmasa da, oyunun PC (Steam) platformunda yayımlanacağı doğrulandı.

İlgili Video

The Bridge Curse 2: The Extrication Oyunu Hakkında

The Bridge Curse 2: The Extrication, çağdaş birinci şahıs, çoklu perspektifli bir gizem ve korku oyunudur ve gerilim filmi The Bridge Curse 2: Ritual‘a dayanmaktadır. Hikaye, ünlü on kampüs korku efsanesiyle bilinen Wen Hua Üniversitesi’nde geçmektedir. Hayalet hikayeleriyle ünlü olan Da Ren Binası, “Korku Karnavalı” adlı ortak bir tanışma etkinliği düzenlemek üzeredir. Film topluluğu öğrencileri, kampüste yıllar önce meydana gelen gizemli ölümlere dayanan doğaüstü bir korku filmi çekmeyi planlar. Ancak gece çekimleri sırasında tuhaf olaylar başlar. Aynı zamanda, gizemli bir mektup alan bir gazeteci, geçmişteki gizemli kaybolmaları araştırmak için kampüse gelir. İpuçlarını bir araya getirdikçe, gölgelerin ardında gizlenmiş büyük bir komplo ortaya çıkar. Lanetli binadan kaçma ve korkunç gerçeği ortaya çıkarma çabalarıyla birlikte, dehşet verici gerçekleri açığa çıkarmaya başlarlar.

SOFTSTAR Entertainment, Korku Oyunu The Bridge Curse 2: The Extrication‘ın İlk Fragmanını Yayınladı

Korku Oyunu The Bridge Curse 2: The Extrication İçin İlk Fragman Yayımlandı

SOFTSTAR Entertainment, beklenen korku oyunu The Bridge Curse 2: The Extrication‘ın ilk fragmanını paylaştı. Fragmanda, oyundan kısa bir oynanış videosu yer alıyor. Oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmasa da, oyunun PC (Steam) platformunda yayınlanacağı belirtildi.

İlgili Video

The Bridge Curse 2: The Extrication Oyunu Hakkında

The Bridge Curse 2: The Extrication, modern birinci şahıs, çoklu perspektifli bir gizem ve korku oyunudur ve gerilim filmi The Bridge Curse 2: Ritual‘a dayanmaktadır. Hikaye, ünlü on kampüs korku efsanesiyle tanınan Wen Hua Üniversitesi’nde geçmektedir. Hayalet hikayeleriyle ünlü Da Ren Binası, “Korku Karnavalı” adlı ortak bir tanışma etkinliği düzenlemektedir. Film topluluğu öğrencileri, kampüste yıllar önce yaşanan gizemli ölümlere dayanan doğaüstü bir korku filmi çekmeye karar verir. Ancak gece çekimleri sırasında tuhaf olaylar meydana gelir. Aynı zamanda, gizemli bir mektup alan bir gazeteci, geçmişteki gizemli kaybolmaları araştırmak için kampüse gelir. İpuçlarını bir araya getirdikçe, gölgelerin ardında gizlenmi

Yorum yapın