“Çağın Çağrısı: Call of Duty 2023’ün Yeni Duyurusu Şimdi Erken Geliyor”

Tam Boyutta Gör: Call of Duty 2023 için Yeni Duyuru Tarihi Paylaşıldı

Giriş

Insider Gaming’den Tom Henderson’ın yeni bir sızıntısı, Call of Duty 2023 oyununun olası lansman çizelgesini ortaya çıkardı. Daha önceki bilgiler oyunun beta aşamasını ve diğer önemli zaman çizelgesini ima eden bazı söylentileri ortaya çıkarmıştı ancak şimdiki bilgiler oyunun bu yılın ikinci yarısında, beklenenden daha erken duyurulacağı anlaşılıyor.

Call of Duty 2023 Ne Zaman Duyurulacak?

Call of Duty 2023, 1 Ağustos tarihinde duyurulabilir. Kaynaklara göre, 2023 COD oyununun Ağustos ayının başında duyurulacağı açıklandı. Ne yazık ki, bu yaklaşan oyunla ilgili daha detaylı bilgiler halen mevcut değil. COD NEXT tarzında bir özel etkinliğin mi olup olmayacağı şimdilik belirsiz fakat an itibariyle, yeni oyunun 1 Ağustos civarında duyurulacağına inanılıyor.

Call of Duty 2023’ün Adı Ne Olacak?

Call of Duty 2023’ün adının tam olarak ne olacağı henüz netlik kazanmadı ancak oyunun esasen Modern Warfare 2’nin devamı niteliğinde olacağı ve Call of Duty Modern Warfare 3 olarak adlandırılabileceğine inanılıyor.

Call of Duty 2023 Hangi Şirket Tarafından Geliştirildi?

Daha önceki raporlarda Bloomberg’den Jason Schreier, oyunun Sledgehammer Games tarafından geliştirildiğini de aktarmıştı.

Call of Duty 2023 Beta Süreci Ne Zaman Başlayacak?

Geçtiğimiz ay çıkan haberlerde oyunun ilk beta sürecinin PlayStation konsolları için 6 Ekim’de, Xbox, PlayStation ve PC için 12 Ekim’de başlayacağı söylenmişti. COD 2023’ün tam sürümü için verilen ilk tarihler ise 10 Kasım 2023’e işaret ediyordu.

Fifa 23 Ne Zaman Game Pass’e Eklenecek?

Fifa 23’ün Game Pass’e ekleneceği tarih henüz açıklanmadı.

Call of Duty 2023 Hakkında Daha Fazla Bilgi

Call of Duty 2023 hakkında henüz çok az bilgi ortaya çıktı ancak dünyanın en popüler oyun serilerinden biri olduğu için hayranları büyük bir heyecanla bekliyor. Geliştirici Sledgehammer Games’in, oyunun hayranlarını tatmin etmek için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarına inanılıyor.

Sonuç

Call of Duty 2023’ün duyurusu için geri sayım başladı ve hayranlar, oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için sabırsızlanıyorlar. Daha fazla bilgi geldiğinde, Donanimhaber.com.tr’de sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Yorum yapın