Canlı Hücrelerin Patlaması: Cells at Work’a Film Uyarlaması Geliyor!

\”Cells at Work\” Manga Serisi Canlı Aksiyon Filmi Olarak Uyarlanacak

Akane Shimizu tarafından yaratılan Japon manga serisi \”Cells at Work\”, yakında bir canlı aksiyon filmi uyarlaması ile karşımıza çıkacak. Oyuncu kadrosu henüz açıklanmadı, ancak yönetmenliği daha önce Nodame Cantabile ve Fly Me to the Saitama filmlerini yöneten Hideki Takeuchi üstlenecek ve senaryo Yuichi Tokunaga tarafından yazılacak. Detaylar yakın bir gelecekte duyurulacak.

Filmin Yönetmeni ve Senaristi Belli Oldu

\”Cells at Work\” mangasının canlı aksiyon filmi uyarlaması için yönetmenliği Hideki Takeuchi üstlenecek ve senaryo Yuichi Tokunaga tarafından yazılacak.

\”Cells at Work\” Serisi Hakkında

\”Cells at Work\” serisinde, insan vücudu içinde hücreler kişileştirilerek sağlığı korumak için çalışırlar. Seri genellikle yeni ve tecrübesiz bir kırmızı kan hücresi AE3803’ün hikayelerine ve sık sık teslimat sırasında kaybolan, kararlı bir beyaz kan hücresi olan U-1146’nın saldırgan mikroplarla mücadelesine odaklanır.

Hücrelerin Kişileştirilerek Anlatıldığı Bir Manga Serisi

\”Cells at Work\” serisi, insan vücudu içindeki hücreleri kişileştirerek sağlık ile ilgili komik ve eğitici hikayeler anlatır.

Mangadan Canlı Aksiyon Filmine Uyarlanacak

Akane Shimizu’nun yarattığı \”Cells at Work\” manga serisi, yakında bir canlı aksiyon filmi uyarlaması ile beyaz perdede izleyicilerle buluşacak.

Sıkça Sorulan Sorular

1. \”Cells at Work\” serisi nedir?

\”Cells at Work\” serisi, insan vücudu içindeki hücreleri kişileştirerek sağlık ile ilgili komik ve eğitici hikayeler anlatan bir manga serisidir.

2. Canlı aksiyon filminin yönetmeni kimdir?

Canlı aksiyon filminin yönetmenliğini daha önce Nodame Cantabile ve Fly Me to the Saitama filmlerini yöneten Hideki Takeuchi üstlenecektir.

3. Canlı aksiyon filmi ne zaman vizyona girecek?

Canlı aksiyon filminin vizyon tarihi henüz açıklanmadı.

4. Hangi karakterler filminde yer alacak?

Oyuncu kadrosu henüz açıklanmadı.

5. Senaryo kim tarafından yazıldı?

Canlı aksiyon filmi senaryosu Yuichi Tokunaga tarafından yazıldı.

Yorum yapın