DORAEMON STORY OF SEASONS: Together with Animals DLC Paketi Şimdi Mevcut!

Bandai Namco Entertainment Asia’dan Yeni Bir DLC Paketi

Bandai Namco Entertainment Asia, DORAEMON STORY OF SEASONS serisinin en son oyunu için yeni bir DLC paketinin çıkışını duyurmaktan memnuniyet duyuyor: DORAEMON STORY OF SEASONS: Friends of the Great Kingdom. Oyun Nintendo Switch™, PlayStation5 ve STEAM üzerinden kullanılabilir.

DLC Paketi #3: “Hayvanlarla Birlikte”

Bugünden itibaren indirilebilir olan DLC Paketi #3 “Hayvanlarla Birlikte”, DLC Paketleri #1-#3’ü satın alarak veya özel bonus içerikler içeren Sezon Bileti satın alarak da erişilebilir.

DLC Paketi #3 “Hayvanlarla Birlikte”

DLC paketi “Hayvanlarla Birlikte”, çiftlik hayvanlarına odaklanarak çiftlik yaşamınızı daha da keyifli hale getirmek için tasarlandı. Rahat tüylü kıyafetler ve hayvan temalı mobilyalar mevcut, göz atın! Ek olarak, yeni gizli alet “İzleyici Rozeti”ni içeren bir mini senaryo da mevcut.

DLC İçeriği

  • 5 ana karakter için kostümler
  • 8 farklı mobilya öğesi
  • Yeni gizli alet “İzleyici Rozeti”ni içeren mini senaryo

Hikaye

Bir grup civciv, anneleri hayvan hastanesine alındığı için annelerini aramak için kafeslerinden kaçar. Özel bir radar ekranında insanları veya nesneleri takip etmeyi sağlayan gizli alet “İzleyici Rozeti”ni kullanarak, Noby ve arkadaşları ana tavuğu aramak için yola çıkarlar…

Ücretsiz Güncelleme Şimdi Mevcut

9 Mart 2023’te özel bonus öğeler içeren ücretsiz bir güncelleme yayınlandı. Bu öğeler arasında oyuncuların çiftliklerini süslemek için kullanabilecekleri “Noby Balon” ve “Doraemon Balon” yer alıyor. Bu, “Yazlık Kıyafet Seti” ve “Ev Mobilya Seti” gibi erken satın alma bonuslarına bir ek.

DORAEMON STORY OF SEASONS: Together with Animals DLC Paketi Şimdi Mevcut! 1

Noby Balon ve Doraemon Balon, oyuncuların çiftliklerine renk ve eğlence katacak, kaçırmayın!

JSON-LD Yapılandırılmış Veri

Yorum yapın