Just Dance, Olimpik Esports Serisi 2023’e Katılıyor!

Ubisoft, Dünya Dans Sporları Federasyonu ile İşbirliği Yaparak Just Dance® 2023 Edition’ı Olimpik Esports Serisine Taşıyor

Ubisoft bugün, Just Dance® 2023 Edition’ı Olimpik Esports Serisi’ne getirmek için Dünya Dans Sporları Federasyonu (WDSF) ile birlikte ilk kez bir işbirliği duyurdu. Oyunun rekabetçi mirasının gerçek bir kutlaması olarak, 2023 Olimpik Esports Serisi için katılımcılar yalnızca Just Dance Dünya Kupası’nın yetenekli havuzundan seçilecek. Seçilen oyuncular, 22-25 Haziran tarihleri arasında Singapur’da düzenlenecek canlı finallerde Olimpik Esports Serisi kazananı olma şansı için doğrudan davet alacak. Yarışma ve katılımcılar hakkında daha fazla detay ilerleyen aylarda paylaşılacak.

“Just Dance, Dünya’nın En İstekli, Parlak ve Kendini Adayan Topluluklarından Biri ve Bu Yaz Singapur’da Parlayarak İlk Olimpik Esports Serisi Dans Kategorisinde Kazanan Olmak İçin Yarışan Oyuncularımızı Görmekten Heyecan Duyuyoruz,” Diyor Ubisoft’tan Esports ve Rekabetçi Oyunların Bölgesel Başkanı Zeynep Gençağa.

“Just Dance World Cup’ın birkaç baskısı ile, markamız heyecan verici rekabet ve eğlence potansiyelini kanıtladı. Bugün, Dünya Dans Sporları Federasyonu ile birlikte Olimpik Esports Serisi 2023 için Just Dance’ı rekabetçi köklerine geri getirmekten gurur duyuyoruz.”

Just Dance, Olimpik Esports Serisi 2023’e Katılıyor!

“WDSF, Popüler Just Dance Franchise’ı Aracılığıyla Dans Sporunun Keyfini Yeni Nesillerle Paylaşarak İşbirliği Yapmaktan Heyecan Duyuyor,” Diyor WDSF Başkanı Shawn Tay.

“Dünya çapında popülerlik kazanan Dans Sporu, sanal dünyaya girmek için mantıklı bir sonraki adımdı. 2023 Olimpik Esports Serisi, iki dünyanın muhteşem bir füzyonunu sergileyecek ve Just Dance topluluğunun en iyilerinin bu yaz Singapur’da yarışmasını sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Just Dance World Cup

Ioc Esports Bağlantı Grubu Başkanı David Lappartient, “Olimpiyat Hareketi, Barışçıl Rekabet İçin İnsanları Birleştiriyor. Olimpik Esports Serisi 2023, hem oyuncular hem de elit yarışmanın hayranları için daha fazla oynama alanı yaratma hedefiyle devam ediyor. Dünya’nın en iyilerinin küresel sahnede yarışmasını ve sağlık, refah, eğitim ve yenilik konularında ortak fırsatlar ve dersler araştırmayı dört gözle bekliyoruz.”

Olimpik Esports Serisi 2023, IOC tarafından ve Uluslararası Federasyonlar (IF’ler) ve oyun yayıncılarıyla işbirliği içinde yaratılan küresel bir sanal ve simüle spor yarışmasıdır. İlk kez yerinde canlı finallerle sonuçlanacak olan Olimpik Esports Serisi 2023, Singapur Suntec Centre’de 22-25 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek. Final aksiyonu, yakın zamanda duyurulan Olimpik Esports Haftası 2023’ün bir vurgusu olacak.

Conclusion

Ubisoft, Dünya Dans Sporları Federasyonu ile işbirliği yaparak Just Dance® 2023 Edition’ı Olimpik Esports Serisi’ne taşıyacak. Katılımcılar yalnızca Just Dance Dünya Kupası’nın yetenekli havuzundan seçilecek ve seçilen oyuncular, 22-25 Haziran tarihleri arasında Singapur’da düzenlenecek canlı finallerde Olimpik Esports Serisi kazananı olma şansı için doğrudan davet alacak. Olimpik Esports Serisi 2023, küresel bir sanal ve simüle spor yarışması olarak IOC tarafından ve Uluslararası Federasyonlar (IF’ler) ve oyun yayıncılarıyla birlikte yaratıldı. Yarışma, Singapur Suntec Centre’de gerçekleşecek canlı finallerle sonuçlanacak.

FAQs

1. Just Dance® 2023 Edition nereye getirilecek?

Ubisoft, Just Dance® 2023 Edition’ı Olimpik Esports Serisi’ne getirmek için Dünya Dans Sporları Federasyonu (WDSF) ile birlikte ilk kez bir işbirliği duyurdu.

2. Just Dance World Cup nedir?

Just Dance World Cup, Ubisoft tarafından düzenlenen yıllık bir dans video oyunu yarışmasıdır.

3. Olimpik Esports Serisi 2023 ne zaman gerçekleşecek?

Olimpik Esports Serisi 2023, Singapur Suntec Centre’de 22-25 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek.

4. Olimpik Esports Serisi 2023 hangi sporları içeriyor?

Olimpik Esports Serisi 2023, IOC tarafından ve Uluslararası Federasyonlar (IF’ler) ve oyun yayıncılarıyla işbirliği içinde yaratılan küresel bir sanal ve simüle spor yarışmasıdır.

5. Olimpik Esports Serisi 2023’ün amacı nedir?

Olimpik Esports Serisi 2023’ün amacı, oyuncular ve elit yarışmanın hayranları için daha fazla oynama alanı yaratmak ve sağlık, refah, eğitim ve yenilik konularında ortak fırsatlar ve dersler araştırmaktır.

Yorum yapın