Klasik RPG Xuan-Yuan Sword: Mists Beyond the Mountains PC ve Switch’e geliyor!

Xuan-Yuan Sword: Mists Beyond the Mountains Klasik Bir RPG Olarak Geri Döndü

1999 yılında Softstar Entertainment tarafından geliştirilen ve Çin topluluğu tarafından iyi bilinen klasik RPG olan Xuan-Yuan Sword: Mists Beyond the Mountains, yayıncılar Eastasiasoft ve Gamera Games tarafından duyurulduğu üzere 26 Temmuz’da PC (Steam) için bir port ile yeniden yayınlanacak (İngilizce olarak oynanabilir). Bir Nintendo Switch sürümü de 2023 yılı sonlarında çıkacak.

Oyunun Özellikleri

Oyunun resmi Steam sayfasına göre, Xuan-Yuan Sword: Mists Beyond the Mountains klasik bir tur tabanlı RPG’dir. Oyun hikayesi, Doğu ve Batı’nın çarpışma döneminde, Avrasya, Arap Dünyası, Francia ve Çin’i kapsayan geniş bir alanda geçmektedir.

Knight Septem’un Maceraları

Frank Şövalyesi Septem, Pepin III’ün emriyle Savaşın Yenilmez Sanatlarını aramak için uzun bir yolculuğa çıkmıştır. Büyüleyici Venedik kanallarından başlayarak, büyük şövalyenin yolu Ortadoğu ve Batı Bölgeleri’ni geçerek gizemli doğuya uzanmıştır. Maceralarında Septem, yerel güçler arasındaki karmaşık iktidar anlaşmazlıklarına ve karanlık lord Satan’ın on yıllar süren hırslarına dahil olmuştur.

Portlarda Yapılan İyileştirmeler ve Değişiklikler

  • 16:9 yüksek çözünürlüklü grafik.
  • Kullanıcı arayüzü yeniden düzenlendi.
  • Yüksek çözünürlüklü öğe dokusu.
  • Kontrol cihazı desteği.
  • Önceden mobil versiyona eklenen Çin Bölümü.

Görseller

Klasik RPG Xuan-Yuan Sword: Mists Beyond the Mountains PC ve Switch'e geliyor! 1

Klasik RPG Xuan-Yuan Sword: Mists Beyond the Mountains PC ve Switch'e geliyor! 3

Yorum yapın