Marvel’in Wolverine’i Eylül 2024’te çıkabilir, olgun kitleye hitap edecek!

Marvel’ın Wolverine Oyunu Olası Olarak 2024 Sonbaharında Çıkabilir

Marvel’ın Wolverine oyununun olgun bir derecelendirme hedefleyeceği ve oyunun olası olarak 2024 sonbaharında piyasaya sürüleceği bildiriliyor.

Jeff Grubb, Wolverine Oyununun Detaylarını Paylaştı

Giant Bomb muhabiri Jeff Grubb’a göre, geliştirici stüdyo Insomniac Games, “sert R” tonuna hedeflediği bildiriliyor. Grubb, oyunun gelişimiyle ilgili varsayılan ayrıntıları Perşembe günü bir canlı yayında paylaştı (kredi VGC).

Grubb, Star Wars Jedi: Survivor’ın yakın zamanda açıklanmasının yanı sıra doğru iç bilgilere sahip olduğu bilinmektedir.

Wolverine Karakteri

Ayrıca, oyun içindeki Wolverine karakterinin, Hugh Jackman tarafından ünlü bir şekilde canlandırılan sinemada gördüğümüzden farklı olabileceğini de belirtti.

“Fox filmlerini çağrıştıran herhangi bir bağlantı veya şeyden kaçınacaklar, kendi ayakları üzerinde durmasını istiyorlar” dedi. Oyun ayrıca Wolverine’in X-Men’e katılmadan önceki dönemde geçebilir.

Marvel’in Wolverine’i Eylül 2024’te çıkabilir, olgun kitleye hitap edecek!

Insomniac Games, Yarı Açık Dünya Oyunu Olan Wolverine İçin Farklı Bir Yaklaşım İzleyebilir

Ayrıca, Insomniac Games’in Spider-Man serisindeki açık dünya oyununun aksine, stüdyonun God of War: Ragnarok’a benzer yarı açık bir oynanışa sahip olabileceğini belirtti.

2024 veya 2025?

Ayrıca, oyunun sonbahar 2024’te piyasaya sürülebileceği, ancak stüdyonun “hala 2025 hakkında çok konuştuğu” da belirtildi. Ard arda iki yıl boyunca üst düzey üçlü A başlıklarının piyasaya sürülmesi kolay bir iş değildir. Spider-Man 2’nin bu sonbaharda piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Marvel’ın Wolverine ve Spider-Man 2 Oyunları

Marvel’ın Wolverine ve Marvel’ın Spider-Man 2 2021 Eylül’ünde bir PlayStation Showcase etkinliğinde duyuruldu. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’un yaratıcı liderleri Brian Horton ve Cameron Christian, bu yaklaşan Wolverine oyununun yönetmenleri olarak duyuruldu.

SSS

1. Wolverine oyunu hangi stüdyo tarafından geliştiriliyor?

Insomniac Games tarafından geliştiriliyor.

2. Wolverine oyunu ne zaman piyasaya sürülecek?

2024 sonbaharında piyasaya sürülebilir, ancak stüdyo hala 2025 hakkında konuşuyor.

3. Wolverine’in karakteri nasıl olacak?

Grubb’a göre, Wolverine karakteri Fox filmleriyle hiçbir bağlantısı olmayacak ve farklı olabilir.

4. Wolverine oyunu açık dünya mı?

Hayır, oyun yarı açık bir oynanışa sahip olabilir.

5. Yönetmenler kimlerdir?

Brian Horton ve Cameron Christian, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’un yaratıcı liderleri, yaklaşan Wolverine oyununun yönetmenleri olarak duyuruldu.

Yorum yapın