Muhteşem Bir Yeniden Canlandırılmış Quake 2 Duyurusu Yakında Geliyor!

Tam Boyutta Gör: Quake II gelecek hafta tanıtılabilir

Quake serisi, modern oyuncuların dikkatini çekmeye devam ediyor

Quake 1 Remaster ile başlayan yenilenme süreci

Quake 1 Remaster, Quake serisinin başarısını modern oyuncularla buluşturdu

Oyun tarihinin en başarılı yapımlarından biri sayılan ve ilk rekabetçi FPS yapımları arasında yer alan Quake serisi, geçtiğimiz yıllarda tanıtılan Quake 1 Remaster ile modern oyuncuların dikkatini çekmeyi başarmıştı. Yenilenen Quake’in ardından oyuncular, Quake 2’nin yenilenmiş versiyonu için geri sayıma başlamıştı.

Quake II Remaster’ın tanıtım tarihi ortaya çıktı

Quake II Remaster’ın tanıtım tarihi sızıntılarla belirlendi

Bir süredir sızıntılara konu olan yapımın tanıtım tarihi ortaya çıktı. Sızıntıları ile bilinen billbil-kun, yenilenmiş Quake 2 hakkında önemli bir bilgi paylaştı. ABD ve Avrupa’da bulunan yazılım değerlendirme kurulları ESRB ve PEGI belgelerinin eline ulaştığını belirten billbil-kun, Quake II’nin 11 Ağustos’ta bu adresten erişime açılacağını belirtti.

QuakeCon 2023’te duyurulacak

Quake II Remaster, QuakeCon 2023’te duyurulacak

Tam Boyutta Gör Bu da demek oluyor ki id Software, yenilenmiş Quake II’yi gelecek hafta düzenleyeceği QuakeCon 2023’te duyuracak. id Software yapımlarını kutlamak için her yıl ZeniMax Media tarafından düzenlenen QuakeCon, bu yıl 10-13 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Çıkış platformları ve Game Pass desteği

Quake II Remastered, birçok platformda çıkış yapacak

Sızıntılara göre Quake II Remastered; PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series, Nintendo Switch ve PC için çıkış yapacak. Oyunun ilk günden Game Pass kütüphanesine eklenmesi bekleniyor.

Alternatif olarak Quake II RTX

Yeteri kadar güçlü donanıma sahipseniz Quake II RTX’yi oynayabilirsiniz

Eğer Quake II Remaster’ı bekleyemiyorsanız ve yeteri kadar güçlü bir donanıma sahipseniz Nvidia Lightspeed Studio tarafından geliştirilen Quake II RTX’yi oynayabilirsiniz.

FAQ

Quake II Remaster hangi tarihlerde tanıtılacak?

Quake II Remaster, 11 Ağustos’ta tanıtılacak

Quake II Remaster, 11 Ağustos tarihinde tanıtılacak. Sızıntılarıyla bilinen billbil-kun tarafından yapılan paylaşıma göre, ABD ve Avrupa’daki yazılım değerlendirme kurulları ESRB ve PEGI belgelerinin eline ulaşmış durumda ve oyun 11 Ağustos’ta erişime açılacak.

Quake II Remaster hangi platformlarda çıkacak?

Quake II Remaster, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series, Nintendo Switch ve PC için çıkacak

Quake II Remaster, birçok platformda çıkacak. Sızıntılara göre oyun, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series, Nintendo Switch ve PC için kullanılabilir olacak.

Quake II Remaster Game Pass’e ekleniyor mu?

Quake II Remaster, Game Pass kütüphanesine eklenecek

Quake II Remaster’ın çıkışıyla birlikte Game Pass kütüphanesine eklenmesi bekleniyor. Bu da abonelerin oyuna ücretsiz erişebileceği anlamına geliyor.

Quake II Remaster yerine Quake II RTX oynayabilir miyim?

Yeteri kadar güçlü donanıma sahipseniz Quake II RTX oynayabilirsiniz

Eğer Quake II Remaster’ı beklemek istemiyorsanız ve yeteri kadar güçlü bir donanıma sahipseniz, Nvidia Lightspeed Studio tarafından geliştirilen Quake II RTX’i oynayabilirsiniz.

QuakeCon 2023 ne zaman düzenlenecek?

QuakeCon 2023, 10-13 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecek

QuakeCon 2023, ZeniMax Media tarafından her yıl düzenlenen bir etkinlik. Bu yılki etkinlik, 10-13 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Yorum yapın