Professor Layton ve Buharlı Yeni Dünya’dan Yeni Fragman: Hikaye ve Ses Oyuncuları Ortaya Çıktı!

LEVEL-5, Yeni Bir Professor Layton Oyununu Duyurdu

Geçtiğimiz ayki etkinlikte, LEVEL-5, kısa 20 saniyelik bir tanıtım videosuyla birlikte Professor Layton serisinin son oyunu olan Professor Layton and the New World of Steam‘i duyurdu. Ancak, son LEVEL5 VISION 2023 etkinliğinde, tam tanıtım fragmanı ve oyunun hikayesi hakkında bir önizleme gösterildi.

Professor Layton and the New World of Steam Hikayesi

Professor Layton and the New World of Steam hikayesi, Professor Layton and the Unwound Future olaylarından bir yıl sonra geçiyor. Hikaye, Professor Layton ve Luke’un yeni bir araştırma ve macera için Steam Bison, Amerika’ya seyahat etmelerini anlatıyor. Ayrıca, Professor Layton hala Yo Oizumi tarafından seslendirilecek, Luke ise Mio Imada tarafından seslendirilecek. Şu anda, LEVEL-5 oyunun çıkış tarihini henüz açıklamadı ve sadece Switch platformunda yayınlanacağını doğruladı.

Professor Layton and the New World of Steam Fragmanı

Serinin Hayranları, Yeni Oyunu Sabırsızlıkla Bekliyor

Professor Layton serisi, macera ve gizem seven oyuncular arasında oldukça popülerdir. Serinin hayranları, Professor Layton and the New World of Steam ile birlikte yeni bir maceraya atılmak için sabırsızlanıyorlar. Oyunun çıkış tarihinin açıklanmasıyla birlikte, hayranlar oyunu oynamak için heyecanlanacaklar.

Professor Layton Serisi Hakkında

Professor Layton serisi, LEVEL-5 tarafından geliştirilen bir macera oyunu serisidir. Oyunlar, gizemli olayları çözmek için ipuçlarını araştıran ve bulmacaları çözen Professor Layton ve yanındaki asistanı Luke’un maceralarını anlatıyor. Seri, 2007 yılında Nintendo DS için başlatıldı ve o zamandan beri birçok devam oyunu ve spin-off oyunu yayınlandı.

Sıkça Sorulan Sorular

Oyun hangi platformlarda yayınlanacak?

Oyun, sadece Switch platformunda yayınlanacak.

Oyunun çıkış tarihi nedir?

LEVEL-5, oyunun çıkış tarihini henüz açıklamadı.

Professor Layton kimdir?

Professor Layton, gizemli olayları çözmek için ipuçlarını araştıran ve bulmacaları çözen bir profesördür.

Serinin diğer oyunları nelerdir?

Serinin diğer oyunları arasında Professor Layton and the Curious Village, Professor Layton and the Diabolical Box, Professor Layton and the Azran Legacy ve daha birçok devam oyunu ve spin-off oyunu yer alıyor.

Hangi oyuncular oyunu seslendirecek?

Professor Layton, Yo Oizumi tarafından seslendirilecek, Luke ise Mio Imada tarafından seslendirilecek.

Yorum yapın