Rainbow Six Siege Yeni Sezonu: Komuta Gücü Şimdi Mevcut!

Rainbow Six Siege’ın Yeni Sezonu Başladı: Operation Commanding Force

Rainbow Six Siege’ın Sekizinci Yılı’nın ilk sezonu olan Operation Commanding Force artık kullanılabilir durumda. Bu sezon, yeni Brezilyalı bir Operatör olan Brava’yı ve daha da önemlisi daha etkileşimli bir yeniden yükleme güncellemesi, sezonun ilerleyen dönemlerinde kullanıcıların konsollarda fare ve klavye kullandıklarını ele almak için başlatılacak olan MouseTrap özelliği ve daha fazla anti-toksisite önlemi dahil olmak üzere oyun içi güncellemeler sunuyor.

Brava, Rainbow Six Siege’a Katılıyor

Commanding Force, Kludge Drone cihazı ile donatılmış, değerli bir yeni Saldırgan olan Brava’yı tanıtıyor. Bu drone, düşman teknolojisini sabote etmek için cihazlarını ele geçirerek veya yok ederek yeni yollar sunuyor. Son derece adapte edilebilir bir Operatör olan Brava, elektronik kaynaklara erişerek herhangi bir ortamda avantaj elde edebilir. Brava, üç hız, bir sağlık Operatörüdür ve yüklemesi birincil silah olarak PARA-308 veya CAMRS ve ikincil silah olarak USP40 veya Super Shorty’yi içerir.

MouseTrap ve Anti-Toksisite Önlemleri

MouseTrap gibi önemli hile önleme güncellemeleri, oyuncu koruması iyileştirmeleri sunar. Bazı oyuncuların konsollarda bir kontrolör yerine fare ve klavye kullandıklarını tespit ettiğimizde, MouseTrap, bu oyuncuları tespit edecek ve yeni bir ceza uygulayacak. Oyuncuları adil oyun oynamaya teşvik etmek istiyoruz. Böyle yaparak, ceza, bu kullanıcıların girdilerine ekstra gecikme ekleyerek, operatörleriyle nişan almalarını ve ateş etmelerini zorlaştıracaktır. Tespit edilen bir kullanıcı bir Kontrolörle oynama seçeneği tercih ederse, ceza yavaş yavaş azaltılacak ve birkaç oyun sonra normal haline dönecektir.

Rainbow Six Siege Yeni Sezonu: Komuta Gücü Şimdi Mevcut! 1

Ayrıca, kapsamlı anti-toksisite önlemleri arasında, kötüye kullanılan sesli sohbetler için yeni bir itibar cezası yer alıyor. Aktif olduğunda, bu ceza, tekrarlayan suçluları varsayılan olarak sessize alarak, sesli sohbette nefret dolu ve rahatsız edici içeriği önlemek için tasarlanmıştır. Sessize alınan oyuncular hala sesli sohbeti kullanabilir, ancak yalnızca manuel olarak sessize almamış olan oyuncular tarafından duyulabilirler.

Yeni Oynanış Güncellemeleri

Sekizinci Yılın Rainbow Six Siege’ı, amaçlı eylem, hassasiyet ve yaratıcı stratejilerin başarı anahtarları olduğu yüksek yoğunluklu bir taktiksel nişancı olarak konumunu sağlamlaştırmak için odaklanmıştır. Yeni etkileşimli yeniden yükleme sistemi, yeniden yükleme kararlarının daha etkili olduğu daha etkileşimli bir deneyim yaratmayı amaçlamaktadır. Animasyonu kesmek, şarjör tamamen boşalmadan önce yeniden yükleme yaparsanız oyuncuyu şarjörsüz bırakacaktır, ancak kapalı cıvata silahları, oyuncunun yeniden yükleme sırasında herhangi bir noktada tek bir mermiye sahip olmasını sağlayacaktır. Ayrıca, Commanding Force, Zero’da bir dengeleme güncellemesi, silah aksesuarlarına yönelik değişiklikler, Oynama Bölümü UI geliştirmeleri ve daha fazlasını getiriyor.

Rainbow Six Siege Yeni Sezonu: Komuta Gücü Şimdi Mevcut! 3

Yeni Oyuncular İçin Onboarding Özellikleri

Ayrıca, bu sezonda yeni oyunculara Rainbow Six Siege’ın öğrenimine yardımcı olmak için yeni özellikler sunuluyor: Başlangıç ​​Meydan Okumaları ve Operatör Özellikleri. Operatör Özellikleri, oyundaki bir Operatör’ün oyun stilini tanımlar. Tüm Operatörlerin, Planlama Aşaması, Operatörler bölümünde ve Operatör Kılavuzlarında kontrol edebileceğiniz bir veya iki Operatör özelliği vardır. Operatör Özellikleri, başlangıç ​​düzeyindeki oyuncuların çeşitli Operatör özelliklerini ve bir maça katkılarına neyin dahil olduğunu öğrenmelerine yardımcı olmayı amaçlar. Başlangıç ​​Meydan Okumalarını tamamlayarak, oyuncular çeşitli ödüller kazanabilirler. Bir Operatör Özelliği içindeki tüm meydan okumaları tamamlayan oyuncular, tamamlanan Özelliğin Operatörünü kazanır. Operatör zaten sahipse, oyuncular ününde değerlerini kazanırlar. Sadece yeni başlayanlar değil, tüm oyuncular meydan okumaları tamamlayarak tüm ödülleri kazanabilirler.

Rainbow Six Siege Yeni Sezonu: Komuta Gücü Şimdi Mevcut! 5

Yeni Yıl Pasları

20 Şubat-20 Mart tarihleri arasında, oyuncular dört mevsimlik Savaş Biletini kilidini açmak, yeni Operatörlerin 14 günlük erken erişimine, özel Egzotik silah kaplamalarına, mağazada %10 VIP indirimi, 2.400 R6 Kredisi’ne ve daha fazlasına erişmek için sınırlı süreli Yıl 8 Pasını satın alabilirler. Premium Yıl Pası, tüm önce bahsedilen avantajların yanı sıra her sezon için 20 ekstra Savaş Jetonu sunar, böylece oyuncular ödülleri daha hızlı kilidini açabilirler.

Sezon 1’in Savaş Bileti, en son Bravo Koleksiyonundan özel bir ödül seçmenize olanak tanıyan nadir bir öğe olan Bravo Paketi Bileti’ni tanıtıyor. Bu bilet, bu sezonun Savaş Biletinde seviye 100’e ulaşan Premium oyuncularına ödül olarak verilecektir.

Rainbow Six Siege, PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One konsolları ailesi, Xbox Series X | S, Windows PC’de oynanabilir durumdadır.

SSS

1. Commanding Force ne zaman çıktı?

Commanding Force, Rainbow Six Siege’ın Sekizinci Yılı’nın ilk sezonu olarak çıktı.

2. Brava, Rainbow Six Siege’a ne gibi özellikler kazandırdı?

Brava, Kludge Drone cihazı ile donatılmış, değerli bir yeni Saldırgan olan Brezilyalı bir Operatördür. Bu drone, düşman teknolojisini sabote etmek için cihazlarını ele geçirerek veya yok ederek yeni yollar sunuyor.

3. MouseTrap nedir?

MouseTrap, Rainbow Six Siege’ın Komuta Gücü operasyonuyla birlikte gelen bir özelliktir. Bazı oyuncuların konsollarda bir kontrolör yerine fare ve klavye kullandıklarını tespit ettiğimizde, MouseTrap, bu oyuncuları tespit edecek ve yeni bir ceza uygulayacak. Oyuncuları adil oyun oynamaya teşvik etmek için, ceza, bu kullanıcıların girdilerine ekstra gecikme ekleyerek, operatörleriyle nişan almalarını ve ateş etmelerini zorlaştıracaktır.

4. Yeni oyuncular için neler var?

Yeni oyuncular için Başlangıç ​​Meydan Okumaları ve Operatör Özellikleri sunuluyor. Başlangıç ​​Meydan Okumalarını tamamlayarak, oyuncular çeşitli ödüller kazanabilirler. Operatör Özellikleri, oyundaki bir Operatör’ün oyun stilini tanımlar.

5. Rainbow Six Siege hangi platformlarda oynanabilir?

Rainbow Six Siege, PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One konsolları ailesi, Xbox Series X | S, Windows PC’de oynanabilir durumdadır.

Yorum yapın