Yeni hayat simülasyonu Life By You, 12 Eylül’de Erken Erişimde Çıkıyor!

Paradox Interactive Tarafından Geliştirilen “Hayat Seninle” Oyunu Erken Erişimde

Paradox Interactive tarafından geliştirilen yeni açık dünya simülasyon oyunu “Hayat Seninle”, The Sims serisi eski yöneticisi Rod Humble liderliğindeki bir ekip tarafından yaratılmıştır. Oyun, Steam ve Epic Games Store platformlarında 12 Eylül 2023’te Erken Erişim olarak piyasaya sürülecektir.

Oyundan İlk Görüntüler

Kendi Yaratıcılığınızı Konuşturun

“Hayat Seninle” oyununda, oyuncular kendi yaratıcılıklarına güvenerek yeni ufukları keşfedebilirler. Oluşturdukları karakterler, inşa ettikleri kasabalar ve anlattıkları hikayeler, hepsi onların kontrolü altındadır. Oyun, yüksek seviyede mod özelleştirme imkanı sunan açık dünya bir yaşam simülasyonudur. Oyunda hangi karakterleri ve hikayeleri yaratacaksınız ve hangi yaratıcılığı serbest bırakacaksınız?

Oyundan Ekran Görüntüleri

Yeni hayat simülasyonu Life By You, 12 Eylül'de Erken Erişimde Çıkıyor! 1

Yeni hayat simülasyonu Life By You, 12 Eylül'de Erken Erişimde Çıkıyor! 3

5 Sıkça Sorulan Soru

Oyun Ne Zaman Piyasaya Sürülecek?

“Hayat Seninle” oyunu, 12 Eylül 2023 tarihinde Steam ve Epic Games Store platformlarında Erken Erişim olarak piyasaya sürülecektir.

Kimler Oyunu Geliştirdi?

Oyun, Paradox Interactive tarafından geliştirilmiştir ve The Sims serisi eski yöneticisi Rod Humble liderliğindeki bir ekip tarafından yaratılmıştır.

Oyunda Hangi Özellikler Var?

“Hayat Seninle” oyunu, yüksek seviyede mod özelleştirme imkanı sunan açık dünya bir yaşam simülasyonudur. Oyuncular, kendi karakterlerini, kasabalarını ve hikayelerini yaratabilirler.

Oyun Hangi Platformlarda Oynanabilir?

“Hayat Seninle” oyunu, Steam ve Epic Games Store platformlarında oynanabilir.

Oyunun Erken Erişim Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Oyunun Erken Erişim fiyatı henüz açıklanmamıştır.

Yorum yapın