Samsung’dan dev indirim fırsatı: Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 için son ön sipariş!

Zaman tükeniyor. Yeni bir Galaxy Z Flip 5 veya Galaxy Z Fold 5 ön sipariş verme şansınız sadece birkaç saat kaldı ve yeni katlanabilir cihazınızda büyük indirimler yapma fırsatınız sona ermek üzere. Ön sipariş dönemi 11 Ağustos’ta sona eriyor ve yeni bir Galaxy katlanabilir cihazda yapabileceğiniz tüm harika tasarruf seçenekleri de sona erecek.

Yeni Galaxy Z Flip 5 veya Galaxy Z Fold 5’i hemen ön sipariş verin, zaman tükeniyor

Galaxy Z Flip 5 veya Galaxy Z Fold 5 ön sipariş vererek, 512GB sürümlerinde 120 $ tasarruf edeceğiniz bir ücretsiz depolama yükseltmesi alacaksınız. Ayrıca, bu makaleden bir anlaşma düğmesine dokunarak Flip 5 veya Fold 5’inizi alırsanız, ek olarak 50 $ rezervasyon kredisi alacaksınız. Daha fazla tasarruf etmek için eski telefonunuzu takas edebilirsiniz. Takas etmek istediğiniz telefona bağlı olarak, Galaxy Z Flip 5 için anında 900 $’a kadar takas kredisi veya Galaxy Z Fold 5 için anında 1000 $’a kadar takas kredisi alabilirsiniz.

Ayrıca, öğrenci veya öğretmen iseniz, Galaxy Z Fold 5 için 270 $’a kadar veya Galaxy Z Flip 5 için 100 $’a kadar olan özel Eğitim indiriminden faydalanabilirsiniz. Telefon takası yapmanız Eğitim indiriminizi azaltacaktır. Samsung’un bu yıl çok cömert olduğunu ve yeni bir Galaxy Z Flip 5 veya Galaxy Z Fold 5‘da tasarruf edebileceğiniz birçok yol sunduğunu görebilirsiniz. Bu nedenle size tavsiyemiz, hemen makalenin başındaki anlaşma düğmelerinden birine tıklayarak ve bu harika fırsatlardan yararlanmak için şimdi büyük bir indirimle Samsung’un yeni katlanabilir cihazlarından birini ön sipariş vermeden önce harekete geçmenizdir.

Yorum yapın