Sony Xperia 1 Mark V: Fiyatı Ne Olacak? Tahminlerinizi Alıyoruz!

Sony Xperia 1 Mark V Fiyat Tahmini Oyunu

Bugün, anketimizde tamamen farklı bir şey yapacağız ve onu bir tahmin oyununa dönüştüreceğiz. Bu “Fiyatı Tahmin Et” testi, Sony’nin bir sonraki amiral gemisi telefonu Xperia 1 Mark V’yi özellikle inceliyor. Japon şirketi, bugün öğleden sonra bir ipucu videosu yayınladı ve cihazın resmi duyuru tarihini açıkladı (spoiler, 11 Mayıs).Xperia 1 Mark V hakkında daha fazla bilgi edinin.

Neden Sony?

Bu garip oyun için neden Sony’yi seçtik? Çünkü şirket, fiyatlandırması konusunda kesinlikle öngörülemez ve piyasa trendleri ve rekabetle ilgilenmediği gibi görünüyor. Geçen nesil Xperia 1 Mark IV, hiç kimse tarafından beklenmeyen 1.599 dolar ile başladı ve ayrıca bazı katlanabilir telefonların lüks durumlarından endişe etmelerine neden oldu.

Tahmin Oyunu

Bahis başlasın! Sony Xperia 1 V’nin fiyatı ne olacak? Sony, Xperia 1 V için nefes kesen ve cüzdanı boşaltan bir fiyat etiketi sunmaya hazır mı? Yoksa fiyat zaten oldukça iyimser olan 1.599 dolar başlangıç ​​noktasında kalacak mı? Xperia telefonların şeyi, ilk çıkıştan sadece birkaç ay sonra fiyatlarının oldukça düşmesidir (şok).

Son sızıntılar, söylentiler ve tahminlere dayalı olarak bazı seçenekler belirledik. Anketimizde oy kullanın ve Xperia hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın.

Daha Fazla Anket:

Yorum yapın