ASUS, Malezya’da K-12 Eğitimi İçin BR1102 Serisini Duyurdu

ASUS, K-12 Öğrencileri İçin Dayanıklı BR1102 Serisi Dizüstü Bilgisayarları Duyurdu

ASUS, bugün eğitim ortamlarında günlük kullanıma dayanıklı olan BR1102 serisi dizüstü bilgisayarları duyurdu. K-12 öğrencileri için mükemmel bir yol arkadaşı olan bu dizüstü bilgisayarlar, geleneksel klasik formda (BR1102C) ve 360° dönen dönüştürülebilir bir tasarıma (BR1102F) sahiptir. 11.6 inç boyutundaki kompakt BR1102 dizüstü bilgisayarlar, askeri standartlara uygun olarak üretilmiş ve akıllı koruyucu özelliklerle donatılmıştır. Bunlar arasında tüm yönleri saran bir lastik tampon ve parmak izine dayanıklı bir yüzey bulunur, böylece sınıfta kazara hasar riskini en aza indirir.

Dersleri Kolaylaştıran Modern Özellikler

BR1102C ve BR1102F, karma öğrenme için gerekli modern özelliklerle donatılmıştır. Bunlar arasında tam gün süren bir çalışma için 12 saate kadar pil ömrü, hızlı şarj ve hızlı veri transferi için tam işlevli USB 3.2 Gen 2 Type-C® bağlantı noktası ve her yerde güvenilir ve hızlı bağlantı için WiFi 5 bulunur.

Kolay Bakım ve Yükseltme

Modüler bir tasarım, cihaz yönetimi için kolay bakım, sorun giderme ve yükseltmeleri sağlar.

Modern Öğrenciler İçin İdeal Çalışma Arkadaşı

Dayanıklı tasarımları, farklı form faktörleri seçeneği ve hızlı şarj edilebilen garajlı bir stylus ve 13 MP dünya yönü kamerası gibi seçeneklerle BR1102 serisi dizüstü bilgisayarlar, modern ve hareket halindeki öğrenciler için ideal çalışma arkadaşlarıdır.

Güvenilir K-12 Arkadaşı

Kompakt tasarımı ve 11.6 inçlik ekranıyla ASUS BR1102C ve BR1102F her zaman her yerde kolayca taşınabilir. Sınıflar ve küçük çocuklu aileler sıklıkla birer savaş alanına dönüştüğü için, bu yeni dizüstü bilgisayarlar sert kullanıma dayanacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır ve MIL-STD-810H dayanıklılık standardını karşılamak için kapsamlı bir şekilde test edilmiştir.

Dayanıklı ve Koruyucu Tasarım Özellikleri

Dört dış kenar ve köşe sağlam bir lastik tamponla korunur, bu da fiziksel darbelere karşı etkiyi azaltarak önemli bileşenlerin her zaman güvende kalmasını sağlar. Ana yüzeyler ayrıca pürüzsüz, parmak izine dayanıklı bir yüzey ile kaplanmıştır. Taban üzerindeki bir kauçuk çubuk sağlam destek sağlarken, tutmayı da kolaylaştırır. Klavye su sıçramalarına dayanıklıdır ve 400 cc’ye kadar suyu kolayca tahliye edebilir, temizleyebilir ve kurutabilir. Tuşlar kendilerini hasara karşı korumak üzere tasarlanmıştır, bu da kolayca çıkarılamazlar demektir. Güçlendirmeler, ekran menteşesi ve giriş/çıkış bağlantı noktaları üzerinde de bulunur ve her ikisi de günlük kullanımın stres ve zorlanmalarına dayanabilmeleri için kapsamlı bir şekilde test edilmiştir.

Hijyenik ve Temiz Kullanım İçin ASUS Antimicrobial Guard Teknolojisi

Dizüstü bilgisayarların yüzeyi binlerce potansiyel olarak zararlı bakteri barındırır ve özellikle çocukların ve sınıfların kullandığı modellerde bu durum daha da geçerlidir. BR1102C ve BR1102F’nin hijyenik ve temiz kullanım sağlamak için klavye, dokunmatik yüzey ve avuç içi dayanıklı ASUS Antimicrobial Guard teknolojisi ile korunur. Bu teknoloji, uluslararası kabul görmüş ISO 22196 standardına göre bilimsel olarak kanıtlanmıştır ve 24 saat içinde bakteri büyümesini %99’dan fazla engellediği gösterilmiştir. ASUS Antimicrobial Guard ayrıca alkol bazlı temizlik ürünlerine dayanıklıdır, böylece dizüstü bilgisayarın yüzeyinin daha uzun süre temiz ve hijyenik kalmasına yardımcı olur.

Sınırsız Karma Öğrenme

Yeni ASUS BR1102 serisi dizüstü bilgisayarlar, Intel Processor N100 tarafından desteklenen Windows 11 Pro ile birlikte gelir ve tek bir şarjla 12 saatlik pil ömrü sunarak kesintisiz bir öğrenme deneyimi sağlar. Hızlı veri transferi ve şarj için tam işlevli USB-C’ye sahiptir, bu nedenle enerjiyi hızlı ve kolay bir şekilde tamamlamak mümkündür. Modern karma öğrenmeyi göz önünde bulundurarak BR1102C ve BR1102F, çevrimiçi öğrenme ve süper pürüzsüz video sohbetleri için hızlı ve stabil hızlar sunan en son WiFi 5 teknolojisine sahiptir. Bluetooth® 5 de mevcuttur.

Kaliteli Öğrenme ve Video Konferans Deneyimi

En son BR1102 serisi dizüstü bilgisayarlar, ASUS’un makine öğrenme kullanarak insan konuşmasından istenmeyen gürültüyü izole etmek

Yorum yapın